Коротка характеристика підприємства "Заготзбут"

Premium CSS Template

ТОВ «Заготзбут» зареєстровано 31 серпня 2001. Основним видом діяльності підприємства є заготовля великої рогатої худоби (ВРХ) у живій вазі від населення і від сільськогосподарських виробників - юридичних осіб, забій худоби, переробка м'яса та оптова торгівля м'ясом, м'ясними продуктами і субпродуктами.

Основною діяльністю підприємство почало займатися з січня 2002 року після введення в експлуатацію цеху по забою ВРХ і переробки м'яса в с.Оришковци Лановецького району Тернопільської області. У 2005 році в м.Лановці ТОВ «Заготзбут» було розпочато будівництво сучасного м'ясопереробного підприємства, що складається з цеху по забою ВРХ, цеху по забою птиці, цеху обвалки, камер охолодження, холодильних і морозильних камер (7шт.), які були введені в експлуатацію в грудні 2007 року. Крім цього збудовано сучасні котельня і безліч допоміжних приміщень, які введені в експлуатацію в лютому 2008 року. Цех обвалки та забійні цехи укомплектовані сучасним обладнанням, яке було спроектовано, виготовлено і установлено польськими фахівцями. Все обладнання виготовлене з харчової нержавіючої сталі і відповідає санітарно-гігієнічним вимогам до обладнання, яке використовується в харчовій промисловості. Обладнання сертифіковано в Україну.

Виробничі потужності забійних цехів підприємства на сьогоднішній день дозволяють переробляти:

• Убой ВРХ 175 гол/зміну
• Обробка до 40 т яловичини за зміну
• Убой птиці 1500 гол/год.
• Обробка до 18 т м'яса курки за зміну
• Заморозка, охолодження і зберігання м'яса - 800 т (од. зберігання), в т.ч. потужності з заморожування м'яса 70 т/сутки (заморозка м'яса в швидкоморозильних апаратах 7тонн/2години до -6oС в блоці); по охолодженню м'яса - 35 т/сутки

Підприємство може виробляти до 9000 тонн продукції на рік.

Основними покупцями продукції підприємства в Україні є:

«Горлівський м'ясокомбінат» (ТМ «Щирий кум»), ЗАТ «Геркулес» (ТМ «Геркулес»), ПП Адирова М.З. та ПП Волков В.І. (ТМ «Левада»), ТОВ м'ясокомбінат «Ювілейний», ТОВ «Компанія« Полісся », ТОВ« Глобинський м'ясокомбінат »та більше тридцяти інших підприємств Україні.